https://www.sigortamedya.com.tr/tarsim-heyeti-samsunda-incelemelerde-bulundu/

TARSİM, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’ni yaygınlaştırmak ve memnuniyeti daha üst seviyelere taşıyabilmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda bölge müdürlükleri görev başında. Yılın başında faaliyetlerine başlayan Samsun Bölge Müdürlüğü, Amasya, Çorum, Tokat, Sinop ve Samsun illerindeki üretici ve yetiştiricilere hizmet veriyor.

TARSİM Heyeti, hizmete yeni açılan Samsun Bölge Müdürlüğü’nü 3 Eylül tarihinde ziyaret etti. Amasya, Çorum, Tokat, Sinop ve Samsun illerindeki üretici ve yetiştiricilere hizmet veren Samsun Bölge Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde inceledi.

Heyet programın devamında, Su Ürünleri Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkan Yardımcısı ve Samsun – Sinop Su Ürünleri Yetiştiricileri Birliği Başkanı, aynı zamanda Türk Somonu Yetiştiriciliği konusunda ülkemizin öncü yetiştiricilerinden olan Osman Parlak’a, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam’a, Samsun İl ve Tarım Orman Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler ŞubMüdürü Erol Baş’a, Samsun Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Birliği Müdürü Erol Apaydın’a ve Samsun Tarım Kredi Bölge Birliği Müdür Yardımcısı Ahmet Karagaytan’a, Ziraat Bankası Samsun Bölge Müdürlüğü Satış ve Performans Müdürü Orhan Çöpoğlu’na ve Ziraat Bankası Samsun Ticari Şube Müdürü Gökhan Barip’e tarım sigortasına ilişkin bilgiler vererek, taleplerini dinledi.